Technowell Markası Sektöre Sunuldu

Timfog-Termomekanik ailesi olarak endüstriyel ve ticari nem kontrol sahası için yarattığımız yeni markamızı , TECHNOWELL’i iklimlendirme camiasına takdim ettik. Özellikle “ Intelligent Humidity Control -Akıllı Nem Kontrolü“  kavramı ile ön plana çıkan Technowell çok az meslektaşımızın konsantre olduğu hassas nem kontrol alanında faaliyetlerini sürdürecek. Şu ana kadar nemlendirme prosesi üzerine uzmanlaşmış olan Timfog markamız artık tamamen “Tarımsal “ bazlı bir marka olarak yoluna devam edecek ve endüstriyel-ticari alanda daha önce Timfog tarafından üretilen “ Evaporatif Soğutma “ bazlı ürünler bundan sonra Technowell adı altında üretilecek.

Sektörde “Tailor Made Engineering- Projeye bağlı Mühendislik” kavramı ile  bu özel prosesleri analiz ederek gerekli her türlü hesap ve tasarım çalışmalarında bulunmayı ve standart dışı cihazlar dizayn ederek bunları üretmeyi bir rota olarak önümüze koyuyoruz. 

Aslında yalnızca tasarım ya da üretim yapmaktan çok Technowell markasıyla birlikte mesleki bir tartışma platformu oluşturmayı da başlı başına bir hedef olarak benimsemiş durumdayız. Nem ve hassas sıcaklık kontrol kavramları üzerine sürekli düşünen , bu kavramları tartılan yerli ve yabancı her türlü platforma açık olan web sitemiz “Technowell Academy “ ile de teorik ve kavramsal tartışmalara bir zemin hazırlamayı amaçlıyoruz.
 SOSYAL MEDYA

İLETİŞİM FORMU

İLETİŞİM BİLGİLERİ

 • Adres
  Şerifali Mh. Türker Cd.
  No: 51 34775 Ümraniye
  İstanbul / TÜRKİYE
 • Telefon Numarası
  +90 (216) 466 20 06
 • Fax Numarası
  +90 (216) 313 43 13
 • e-Posta
  info@technowell.com.tr