Akıllı Nem Kontrol Sistemi

Technowell tarafından geliştirilen “Intelligent Humidity Control” sistemi ile birbirinden çok farklı kontrol senaryolar milisaniyeler seviyesinde karşılaştırmalı olarak analiz edilmekte ve cihaz tarafından yapılan çok sayıda nem ve sıcaklık ölçümüne ve set değerlerine bağlı olarak cihaz binlerce senaryodan birini seçerek optimum enerji ile çalışmasını sürdürebilmektedir.

Üretilen cihazların önemli bir bölümü terzi işi (Tailor made) cihazlar olup prosesi anlamak ve çözümlemek üzerine kurulmuştur. Sistemimiz ortama verilebilecek taze hava-ortalama gönderilen şartlandırılmış hava-ortam havası-geri dönüş havası-rejenerasyon öncesi hava-rejenerasyon sonrası hava gibi yaklaşık 20 den fazla birbirinden farklı hava sıcaklığını ve nemi ölçer. Hedeflenen çalışma değerleri ile ulaşılması gereken değerler arasında derin korelasyon kuran “Akıllı Nem Kontrol Sistemi “ optimum çalışma rejimi ile ortamı hedef değerlere ulaştırır.

Çoğu zaman birbiriyle ters orantılı olan sıcaklık ve nem arasındaki ilişki zor ve modellenmesi en güç iki termodinamik veri olarak karşımıza çıkıyor. Bu verilere yeterince hakim olamamak, süreçleri yeterince analiz edememek ,yüksek   maliyetlerin gerektirdiği nem alma prosesi pek çok kez müşteri mutsuzluğunu beraberinde getiriyor. Ya da “Vasat olan“ ın artık kabullenildiği bir performans karşımıza çıkıyor. 

Technowell yalnızca makine ve sistem üretmeyi hedeflemiyor. “Farklı ve daha kapsamlı” bir çözümün de varolduğunu “Technowell Academy “ ile meslektaşlarına ve diğer paydaşlarına da anlatmak için uzun bir yola çıkıyor.
 SOSYAL MEDYA

İLETİŞİM FORMU

İLETİŞİM BİLGİLERİ

 • Adres
  Şerifali Mh. Türker Cd.
  No: 51 34775 Ümraniye
  İstanbul / TÜRKİYE
 • Telefon Numarası
  +90 (216) 466 20 06
 • Fax Numarası
  +90 (216) 313 43 13
 • e-Posta
  technowell@technowell.com.tr