Soğuk Depo Cihazları

Technowell markasıyla üretilen endüstriyel tip soğutma sistemlerimiz, geniş kapasite aralıkları ile her türlü soğutma uygulamasına cevap verebilecek düzeyde üretilmektedir. Split soğutma sistemleri, merkezi soğutma sistemleri, şoklama üniteleri olmak üzere birçok farklı tipteki cihazların üretimi yapılmaktadır. Ağırlıkla yarı hermetik olmak üzere hermetik, scroll ve vidalı tip kompresörler kullanılmaktadır.

Cihazlar fabrika ortamında test edilip, montaja hazır bir şekilde sunulmaktadır. Kolay bir şekilde montajı yapılmakta ve arıza durumunda kolaylıkla müdahale edilebilir tiptedir. Elektronik kumanda paneli ile uzaktan kontrol edilebilmekte, aynı zamanda kullanım ihtiyaçlarına göre bu panel üzerinden tekrar ayarlanabilmektedir.

Uygulama Tipleri :

Serin Muhafaza Uygulamaları                    +2°C / +10°C

Soğuk Muhafaza Uygulamaları                   -5°C / +5°C

Donmuş Muhafaza Uygulamaları              -15°C / -25°C

Şoklama Uygulamaları                              -35°C / -40°C

Isı kaybı ve soğutma yükü hesapları Technowell bünyesindeki uzman makine mühendisleri tarafından en ince ayrıntısına kadar hesaplanmaktadır. Meyve ve sebze ile ilgili tüm olgunlaşma ve solunum ısıları da dahil olmak üzere aydınlatma sisteminden gelen ısı kazancına kadar tüm detaylar dikkate alınmaktadır.

SOSYAL MEDYA

İLETİŞİM FORMU

İLETİŞİM BİLGİLERİ

 • Adres
  Şerifali Mh. Türker Cd.
  No: 51 34775 Ümraniye
  İstanbul / TÜRKİYE
 • Telefon Numarası
  +90 (216) 466 20 06
 • Fax Numarası
  +90 (216) 313 43 13
 • e-Posta
  technowell@technowell.com.tr