Hakkımızda

Hava Nem & Kalitesi Yönetimi
Daha iyi konfor ve sağlıklı koşullar için, müşterilerimizin ideal ortamda gereken nem seviyelerini nasıl kontrol edeceklerini anlamalarına yardımcı olmak için buradayız.
Technowell, sağlam bir profesyonellik temeli üzerine kurulmuş, ev, ticari ve endüstriyel kullanımına uygun nem ve hava kalitesini kontrol etmek için eksiksiz bir ürün yelpazesine sahip, genç ve dinamik bir firmadır.
Kuruluşumuzdan itibaren, hava kalitesi ünitelerinin üretim ve dağıtımında zengin bir deneyim kazandık. En başından beri sürekli büyüme ve gelişme felsefesini benimsedik. Sorumluluklarımızda verimli olacak kadar büyük, ancak hızlı kararlar alacak kadar çevik ekibimizi sürekli olarak güçlendiriyoruz. Böylelikle, işimizin en önemli parçası olan müşterilerimizin ihtiyaçlarına hızlı bir şekilde yanıt verme olanağını yaratıyoruz. Hava nem kontrolü, insan sağlığı, çeşitli endüstriyel süreçler ve günlük rutinlerde kullanılan malzemelerin çoğu için gereklidir. Technowell mühendislik ekibimiz ile en iyi çözümleri sunmak için yanınızdayız.

Technowell, kanıtlanmış bir finansal istikrara sahip MCM Engineering grubuna aittir. Bu da rekabetçi fiyatlarla en iyi teknolojiyi tedarik etmemize olanak tanırken, yüksek kalite üretimle birlikte esnek tasarımların önünü açmaktadır. Vizyonumuz, çevreye saygılı, hizmetlerimizde ve ürünlerimizde yüksek kalite ve yenilik sunabilen yetkin ekibimizle alanımızda referans olmaktır.
Müşterilerimizin ihtiyaç duydukları optimum hava nem ve kalite seviyelerine, ihtiyaç duydukları anda, kalite, dayanıklılık ve güvenilirlik korkusu olmadan ulaşmalarını sağlamaya kararlıyız.